חדשות

מבצעים מגיל קטן

כשיש חוסר במתנדבים למבצעים גם השליח הקטן מנדי עקיבא בנו של השליח אביגד עקיבא מבית חב"ד ראש העין לוקח על עצמו שדרת חנויות לזכות את בעליהם בהדלקת נרות חנוכה.

קרא עוד

בחנוכה כולנו מאירים

בית חב"ד מפיץ בימים אלו בתיבות הדואר, בתי ספר וגני הילדים כ- 7000 עלוני הסברה לחג החנוכה בהוצאת צעירי אגודת חב"ד, העלונים הודפסו בעיצוב ובפורמט חדשני, ערוכים בטוב טעם ובצורה מאירת עיניים, והם שופכים אור על מנהגי החג, הרעיונות הגלומים מאחורי ההלכות, ומושגי יסוד. דגש רב ניתן על קיום הלכה למעשה, ועל נוחות המשתמש. לתצלום העלונים בכתבה המלאה.

קרא עוד

קהל רב בהתוועדות י"ט כסלו

קהל רב השתתף בהתוועדות י"ט כסלו חג הגאולה של הדמו"ר הזקן, את ההתוועדות פתח בדברי ברכה הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד וכיבד בהשתתפותו הרב מנשה זכריהו, את המשא המרכזי בהתוועדות העביר בטוב טעם הרב שמעון וינצהנדלר שריתק את המשתתפים עד השעות הקטנות של הלילה כמו"כ המשתתפים ראו מראות קודש של הרבי בעניין הפצת ולימוד ספר התניא.

קרא עוד

חנוכיות משודרגות בראש העין

הודות למע"צ שתרמו 200 מטר של מחזירי אור, השנה את חנוכיות הענק של בית חב"ד ייראו ממרחק רב.

קרא עוד

כינוס השלוחים העולמי - ראש העין על המפה

ביום רביעי השבוע ייפתח במרכז חב"ד העולמי ה-770 שבניו-יורק הכינוס העולמי השנתי של שלוחי הרבי מליובאוויטש. ישתתפו בו יותר מארבעת אלפים שלוחים ותומכיהם מרחבי העולם, ובהם כארבע-מאות שלוחים מישראל שבניהם הרב בנימין ואביגד עקיבא.

קרא עוד

הקפות שניות בבית חב"ד

כ- 200 אנשים נשים וילדים השתתפו בהקפות שניות שארגן בית חב"ד, המתתפים רקדו עם ספרי התורה נהנו מהופעה של קוסם ומהגרלת פרסים יקי ערך. לתמונות בכתבה המלאה.

קרא עוד

בית חב"ד חילק 150 מנות לנזקקים

לקראת ראש השנה בית חב"ד ראש העין חילק כ- 150 סלי מזון לנזקקים ע"מ שיוכלו לחגוג את החג בשמחה ובריווח, משפחות במצוקה קשה במיוחד קיבלו בנוסף תלושים לקניית ביגוד ושאר צרכי החג, בית חב"ד קורא לתושבים לבוא ולתרום ע"מ שעוד משפחות יוכלו לחגוג את יתר החגים בכבוד כמו כולם.

קרא עוד

מבצע שופר בלשכת ראש העיר

המקומונים "מוקד ו"אינדקס" על מבצע שופר של הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד בלשכת ראש העיר מר משה סיני.

קרא עוד

תקיעת שופר בהרמת כוסית למנהלי ארגוני חסד

בטקס הרמת כוסית למנהלי ארגוני החסד בראש העין בנוכחות ראש העיר מר משה סיני השתתף הרב אביגד עקיבא מבית חב"ד שניצל את ההזדמנות לזכות את המשתתפים בתקיעת שופר.

קרא עוד

התוועדות ח"י אלול בבית חב"ד

עשרות אנשים השתתפו בהתוועדות ח"י אלול לרגל יום הולדת המאורות הקדושים הבעש"ט ואדמו"ר הזקן, את ההתוועדות העביר בטוב טעם הרב דוד מפעי שדיבר על הקשר בין אדמו"ר הזקן לבעש"ט עם דברי התעוררות לקראת ראש השנה, השתתפו בהתוועדות הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד וכן הרה"ג מנשה זכריהו שליט"א.

קרא עוד

קייטנת חב"ד הגיעה לסייומה

כ- 150 ילדים השתתפו בקייטנת חב"ד ראש העין הילדים נהנו ממגוון אטרקציות, עבודות יצירה, יחס אישי לכל ילד ומצוות חם ומסור, נתראה בשנה הבאה...

קרא עוד

י"ב-י"ג תמוז התוועדות עם גיטרה, קלרינט ומפוחית

לכבוד חג הגאולה של אדמו"ר הריי"צ ויום הולדתו התקיימה התוועדות בבית חב"ד ראש העין עם אווירה מרגשת וניגונים סוחפים

קרא עוד

חג הגאולה: ניצחון היהודים על הקומוניזום

בכל ריכוזי חב"ד בארץ ובעולם נערכים התוועדויות וכינוסים לכבוד חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, הימים שבהם שוחרר כ"ק אדמו"ר הריי"צ, רבי יוסף-יצחק שניאורסאהן נ"ע, לחופשי מהמאסר הקומוניסטי. האדמו"ר הריי"צ, עסק במסירות נפש למען הפצת תורה ויהדות בברית המועצות. הרבי נעצר, ולאחר חקירות ועינויים נגזר דינו "מוות בירייה", אך באורח נס התקפלו השלטונות הקומניסטיים ושחררו את הרבי ● בהתוועדויות, יספרו החסידים את סיפור המאסר והגאולה ויפיקו את הלקחים האקטואליים לימינו. כשם שעברנו את אימי הקומוניזם, כך בע"ה נעמוד נגד כל הקמים עלינו, עד הגאולה האמיתית והשלמה. לסיפור המלא בכתבה המלאה..

קרא עוד

קייטנת חב"ד ראש העין - הזדרזו להירשם

מחזור ראשון של קייטנת חב"ד ראש העין מתחילה אוטוטו הזדרזו להירשם!! לפרטים: 054-7770590 03-9382372

קרא עוד

מאות ילדים בכנס "מתן תורה"

מאות ילדים השתתפו בכנס מתן תורה שארגן בית חב"ד, הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד אומר שהיה ממש מרגש לראות כמות כה גדולה של ילדים שאמרו תהילים ופסוקי תורה, הילדים השתתפו בהגרלת פרסים יקרי ערך וקיבלו ארטיק.

קרא עוד

כנס מתן תורה לילדים

כל הילדים והילדות באים לכנס מתן תורה שיתקיים אי"ה ביום רביעי בחג שבועות, הגרלת פרסים גדולה לכל המשתתפים, לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

מקומון "אינדקס" על תהלוכת ל"ג בעומר

כתב המקומון "אינדקס" בראש העין מר יהורם אלוני השתתף בתהלוכת ל"ג בעומר בעיר, נהנה, התרגש, צילם וכתב בעיתון.

קרא עוד

750 ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר

מאות ילדים הגיעו לכנס ותהלוכת ל"ג בעומר לכבודו של רשב"י, הילדים קראו פסוקי תורה, נהנו מהופעה של להטוטנים וצעדו בתהלוכה ארוכה עם שלטי יהדות בסיסמא "יחד כל ילדי ישראל" לפרטים נוספים וגלריית תמונות בכתבה המלאה

קרא עוד

לאור הביקוש הרב נפתחה סדנא לנשים

לאחר שהסתיימה בהצלחה סדנת הורים לחיזוק הסמכות ההורית לגברים ולאחר הביקוש הרב, בשבוע הבא תתחיל אי"ה סדנא עבור ציבור הנשים ע"י מומחה לנישואין ומשפחה ומנחה קבוצות מוסמך ע"י משרד החינוך, הסדנאות יתקיימו מידי יום רביעי בבית חב"ד רח' שבזי 12 ראש העין. לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

הנחת תפילין לחבריך תוסיף בביטחון צבא הגנה לישראל

  • באדיבות אתר COL צילום אילוסטרציה מנדי הכטמן
  • 19/04/2010
  • חדשות

צעיר חב"די שרצה להתגייס לצה"ל, קיבל מכתב נדיר מהרבי: "אמונתי ודעתי ברורה אשר עתה ניתנה לך אפשריות יוצאת מן הכלל להוסיף בבטחונו של עם ישראל בארץ ישראל ובעצמת צבא ההגנה לישראל, הן על ידי פעולתך והנהגתך האישית, והן על ידי פעולה האמורה של הפצת ענין האמור של הנחת תפילין בין חבריך שליט"א"

קרא עוד