חדשות

קייטנת חב"ד - ההרשמה בעיצומה!

ההרשמה לקייטנת חב"ד ראש העין בעיצומה, "קייטנת חב"ד" זה כבר מסורת" הילדים נהנים ממגוון אטרקציות, יחס אישי לכל ילד וצוות חם ומסור. הזדרזו להירשם. לפרטים נוספים והרשמה בכתבה המלאה.

קרא עוד

בר מצווה משותף באירוע מרגש

"ארגון מעגל נשים בעיר" בסיוע בית חב"ד וגופים נוספים ארגן השבוע אירוע מרגש במיוחד טקס בר מצווה ל-7 נערים תושבי העיר הנערים קיבלו ערכת תפילין מהודרת וחגגו את טקס בר המצווה בבית הכנסת ובאולמי אופיר, לפרטים ותמונות בכתבה המלאה.

קרא עוד

מאות ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר

מאות ילדים השתתפו בכנס ותהלוכת ל"ג בעומר שארגן בית חב"ד ראש העין הילדים אמרו פסוקי תורה, השתתפו בחלאקה, נהנו מהופעה של קוסם ויצאו לתהלוכת ענק עם רכבים הנושאים מוצגי יהדות ושלטי המצוות. לפרטים ותמונות בכתבה המלאה.

קרא עוד

היכונו לתהלוכת ל"ג בעומר

היכונו לכנס ותהלוכת ל"ג בעומר ביום ראשון י"ח אייר תשע"א 22.5.11 בשעה 16: באולם התרבות העירוני ע"ש קימרלינג, מופע קסמים מדהים עם רונצ'ו הקוסם, הגרלת פרסים ענקית, והרבה הפתעות. כולנו מגיעים!!

קרא עוד

כ- 150 סלי מזון חולקו ע"י חב"ד

בית חב"ד חילק כ- 150 סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח, בנוסף קיבלו השנה עשרות משפחות גם תלושי קנייה לחג, מנהל בית חב"ד הרב בנימין עקיבא מודה לכל התורמים למבצע "קמחא דפסחא".

קרא עוד

הגעלת כלים לציבור הרחב

הגעלת כלים בבית חב"ד בראש העין יתקיים ביום חמישי י' בניסן 14.4.11 בין השעות 14:00 - 19:00 וביום ראשון י"ג ניסן 17.4.11 מהשעה 10:00 עד 20:00 לפרטים נוספים 054-7770590 אביגד.

קרא עוד

כ- 1,500 משתתפים במאפיית המצות

בפעילות "מאפיית המצות של הילדים" שע"י בית חב"ד בראש העין השתתפו השנה כ- 1,500 ילדים , הילדים ראו סרטים ערוכים היטב בנושא עזרה וניקיון לפסח, תהליך אפיית המצות וכן הילדים רידדו בצק ועשו מצות של ילדים. לתמונות נוספות בכתבה המלאה.

קרא עוד

קמחא דפסחא? גם אני יכול!

כמידי שנה בית חב"ד בראש העין מארגן מאות סלי מזון עבור משפחות נזקקות בעיר, מנהל הפעילויות הרב אביגד עקיבא מוסר שהשנה במיוחד הפניות רבות מאוד ועל מנת שנוכל לעזור יותר אנו מבקשים מהציבור לתרום מצרכי מזון או כסף ולהעביר לבית חב"ד.

קרא עוד

משלוחי מנות לאלמנות צה"ל ונפגעי הטרור

ביום פורים יצאו צוות מבית חב"ד לחלק משלוחי מנות לאלמנות, אלמנות צה"ל ומשפחות נפגעי הטרור בראש העין, בתמונות השליח הרב אביגד עקיבא וילדיו בחלוקת משלוחי המנות, "איך אתם זוכרים אותנו כל שנה?" אמרה בדמעות אלמנת צה"ל והשניה מחכה לנו מהבוקר ע"י הדלת כדי לקבל את המשלוח מנות מחב"ד.

קרא עוד

"עד דלא ידע"

מי שלא היה בבית חב"ד בערב פורים לא יודע מהי שמחה, עשרות אנשים השתתפו במסיבת פורים בבית חב"ד השמחה היתה רבה היין היה טעים והאהבת ישראל נשפכה כמים, אם לא הייתם בפעם הבאה בטוח לא תפספסו. לתמונות בכתבה המלאה.

קרא עוד

מסיבת פורים לנשות חב"ד ראש העין

את מסיבת פורים של נשות חב"ד בעיר הם לא ישכחו הרבה זמן, דברי תורה, סדנא להכנת מיני מתיקה, הצגת פורים מאלפת וקריוקי, את הערב ארגנה השליחה נחמי עקיבא בסיוע של השליחות ברכה משולם ורינת יונגר. לפרטים ותמונות בכתבה המלאה.

קרא עוד

הסנדק והסבא

היום התקיימה ברית לנכד של חברינו היקר שלמה מדמוני הרב בנימין עקיבא התכבד בסנדקאות לנכד היקר, הרבה מזל טוב למשפחה המאושרת.

קרא עוד

ראש חב"ד בעיר מניח לראש העיר

בראש חודש אדר ב' הרב בנימין עקיבא הגיע ללשכת ראש העיר ע"מ לזכות אותו בהנחת תפילין לזכות כלל תושבי העיר, יש לציין שכמו תמיד גם היום ראש העיר נענה בשמחה רבה.

קרא עוד

כ"ז אדר א' בבית חב"ד

עשרות מבאי בית חב"ד השתתפו בהתוועדות מיוחדת במינה, ההתוועדות היתה חלק ממערך שכלל אלפי התוועדויות בסימן "אחדות" וראש העין היתה אחת מהן, את ההתוועדות העביר הרב מנחם מענדל פרידמן מישיבת רמת אביב, הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד ברך את המשתתפים... לכתבה המלאה ותמונות נוספות

קרא עוד

יום הולדת לשליח

עשרות מידידי ומקורבי בית חב"ד הגיעו להתוועדות ט"ו בשבט לכבוד יום הולדתו של הרב אביגד עקיבא משליחי הרבי לראש העין, ההתוועדות נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה. לתמונות נוספות בכתבה המלאה.

קרא עוד

התוועדות י' שבט בראש העין

אמש התקיימה התוועדות לרגל היום הקדוש י' שבט יום ההילולא של אדמו"ר הריי"צ ויום עלייתו לנשיאות של הרבי מילובביץ השתתפו בהתוועדות הרב בנימין עקיבא מנהל בית חב"ד, הרה"ג מנשה זכריהו שליט"א ואת עיקר ההתוועדות העביר בטוב טעם הרב דוד בן יעקב שדיבר על דרכי התקשרות לרבי והתחזקות בתורה מצוות, לאחר מכן המשתתפים ניגנו ניגונים חסידיים, ראו וידאו על הרבי הריי"צ ולבסוף התקיימה הגרלה על דולר של הרבי שזכה בה מר חיים שעבלי.

קרא עוד

המיתוג החדש של חב"ד

המיתוג החדש של חב"ד בישראל נחשף הערב (ראשון) לפני מאות שלוחי הרבי – מנהלי בתי חב"ד בישראל, בפתחו של כינוס השלוחים הארצי של שלוחי חב"ד בישראל, הנערך במלון "ניר עציון" שלמרגלות הר הכרמל ● המיתוג נועד ליצור זהות אחידה, בעלת מאפיינים ברורים, לכל בתי-חב"ד ולכל פרסומי חב"ד, כדי שהציבור יוכל גם במבט חטוף בזווית העין לקלוט שזה בניין, רכב, כרזה או עלון השייכים לחב"ד – בדיוק כפי שחברות גדולות מקפידות על שפה חזותית אחידה וקבועה ● השלוחים קיבלו את המיתוג החדש בתשואות נלהבות, והשאלה היחידה שהדהדה הייתה – איך לא חשבו על זה קודם לדיווח מלא ולתמונות

קרא עוד

השלוחים מראש העין בכינוס הארצי

השבוע התקיים הכינוס הארצי של שלוחי חב"ד בישראל במלון ניר עציון גם שליחי הרבי לראש העין, הרב בנימין ואביגד עקיבא השתתפו, בכינוס שנערך שלושה ימים דנו השלוחים במגוון נושאים שיעזרו להם לקדם את פעילויות בית חב"ד בעירם.

קרא עוד

500 ילדים בכנס חנוכה

כ- 500 ילדים השתתפו בכנס חנוכה שארגן בית חב"ד בראשותו של הרב בנימין עקיבא, את הכנס הנחה בכישרון רב הרב צמח הלל, הילדים נהנו מהופעה של קוסם, אמירת פסוקי תורה והגרלת פרסים יקרי ערך.

קרא עוד

מאות חנוכיות הודלקו בראש העין

מידי ערב יצאו פעילי בית חב"ד ראש העין לזכות את בעלי החנויות בעיר בהדלקת נרות חנוכה. בעל חנות בקיבוץ עינת במכתב לביץת חב"ד "זה היה ממש מרגש לראות אתכם עוזבים את המשפחות שלכם ודואגים שאנו נזכה בהדלקת נרות חנוכה".

קרא עוד