חדשות

הנחות תפילין לע"נ חללי צה"ל

יום הזיכרון - עשרות אנשים וחיילים הניחו תפילין לע"נ חללי מערכות ישראל

קרא עוד

מאות סלי מזון חולקו לנזקקים

מאות סלי מזון חולקו למשפחות נזקקות וחיילים בודדים במבצע ענק שהרים בית חב"ד בראשותו של הרב בנימין עקיבא, ראש העיר בירך והחיילים עזרו לארוז. לפרטים נוספים ותמונות בכתבה המלאה..

קרא עוד

אלפי ילדים אפו מצות

בפעילות מאפיית מצות לילדים שע"י בית חב"ד בראש העין השתתפו אלפי ילדים מראש העין והסביבה, הילדים אפו מצות קיבלו הסבר על החג וראו את הסרט "מוציא מצה".

קרא עוד

אנא!! עיזרו לנו לעזור לאחרים

לפני פסח בית חב"ד מחלק מאות סלי מזון למשפחות נזקקות כדי שגם הם יוכלו לחגוג את החג מתוך חירות ושמחה. אנא!! עיזרו לנו לעזור לאחרים ע"י תרומה עבור סל מזון למשפחה או לאדם בודד ושתזכו לשפע ברכה והצלחה ושלא תזדקקו למתנות בשר ודם. לפרטים נוספים ותרומה בכתבה המלאה.

קרא עוד

חוזרים ללמוד לאחר חופשת פורים

כולל תפארת זקנים הלומדים מידי יום בבית חב"ד חזרו ללמוד לאחר חופשת פורים קצרה של יומיים, קחו יום לימוד להצלחה, לזיווג או לע"נ יקירכם ושתזכו לשפע ברכה והצלחה בכל העניינים.

קרא עוד

מאות ילדים בכנס שושן פורים

מאות ילדים השתתפו בכנס שושן פורים, הילדים אמרו פסוקי תורה ונהנו מהופעה של להטוטן, תחרות תחפושות והגרלת פרסים ענקית.

קרא עוד

שמחה רבה במסיבת פורים

במסיבת פורים שהתקיימה בבית חב"ד המשתתפים רקדו והתוועדו עד השעות הקטנות של הלילה, השמחה היתה רבה מאוד, לתמונות מהמסיבה בכתבה המלאה.

קרא עוד

מגילת אסתר להורדה והדפסה

אתר "חב"ד ראש העין" מגיש לגולשים קובץ מגילת אסתר מעוצבת ומנוקדת להורדה והדפסה, תהנו.., בכתבה המלאה..

קרא עוד

היכונו לכנס שושן פורים

בית חב"ד מקיים כנס שושן פורים לילדים וילדות, הכנס יתקיים אי"ה ביום שני שושן פורים ט"ו אדר 1.3.10 בשעה 11:00 בבוקר, הילדים יהנו ממופע של קוסם ולהטוטן והגרלת פרסים ענקית, את הכנס יעביר המנחה "צמח", כולם מגיעים!!!, לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

שליח חדש לפארק אפק

הרב צמח הלל הינו שליח חדש נוסף מבית חב"ד בראש העין והוא יפעל בפארק אפק ויתן את כל שירותי בית חב"ד לפרטים 054-6761379 לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

בית חב"ד בראש העין יחלק עלונים חדשים לקראת פורים

בין שלל הפרסומים שיחולקו על ידי בית חב"ד בראש העין ברחבי העיר יחולקו השנה אלפי עלונים חדשים ומקוריים שיסייעו להביא את דבר החג לכל תושבי העיר

קרא עוד

"חדש" - דבר מלכות בתחנת רכבת רה"ע

חדש - השבוע בית חב"ד הציב דוכן של החוברת המבוקשת "דבר מלכות" וכל האנשים הנוסעים מתחנת רכבת ראש העין יוכלו לקבל מידי שבוע את החוברת ללא כל תשלום.

קרא עוד

התוועדות י' שבט

כ- 150 איש השתתפו בהתוועדות י' שבט שארגן בית חב"ד בהשתתפותו של הרב יאיר כלב שליט"א, הרב מנשה זכריהו והרב בנימין עקיבא, בכתבה המלאה גלריית תמונות ופרטים נוספים.

קרא עוד

מזוזות ותפילין בודקים בבית חב”ד

בבית חב"ד ניתן לבדוק תפילין ומזוזות, כמו"כ ניתן לקנות תפילין ומזוזות מהודרים ובתי מזוזה בעיצובים שונים.. אנו מזמינים אתכם להגיע ולקבל שירות בבית חב"ד..

קרא עוד


בשער האחורי של "ידיעות אחרונות" סיפורם של התאומים

עיתון ידיעות אחרונות הקדיש תמונה לסיפורם המרגש של אביגד ונחמי עקיבא שלוחי חב"ד בראש העין שבחרו לקרוא לתאומים שנולדו להם גבריאל נח ורבקה שיחיו לזכרם של השלוחים שנרצחו בהודו הרב גבריאל נח ורבקה הולצברג הי"ד. "בהלוויה שלהם בכיתי וביקשתי מה' שישלח לי גבי ורבקי, וכך הוא עשה" סיפרה האם הנרגשת.

קרא עוד

שלוחים חדשים ירדו לעולם - גבי ורבקי עקיבא

בכינוס השלוחות העולמי בשנה שעברה, חולק למשתתפות שי מיוחד: תמונת בני-הזוג הולצברג הי"ד ● השליחה בראש-העין הגב' נחמי עקיבא מיקמה את התמונה במרכז הבית, מיד בשובה ארצה ● "היא ניגשה לתמונה וביקשה: המחבלים רצו לגדוע חיים של שליחות, אני רוצה להוסיף חיים של שליחות. אני מבקשת תאומים - שאוכל לקרוא להם על שמם של הקדושים", מספר בעלה השליח, הרב אביגד עקיבא ● תפילתה נענתה. הם זכו לחבוק תאומים בריאים : גבי ורבקי עקיבא

קרא עוד

ראש העין מוארת באור החנוכה

10 חנוכיות ענק הוצבו בכניסות לעיר, מאות חנוכיות הודלקו במרכזים, בחנויות ובעסקים ע"י בית חב"ד.

קרא עוד

מאות ילדים בכנס חנוכה

מאות ילדים השתתפו בכנס חנוכה שארגן בית חב"ד, הילדים אמרו פסוקי תורה נהנו מהופעה של "הקרקס של ביגלה" ולאחר מכן היתה הגרלת פרסים יקרי ערך.

קרא עוד

קהל רב בהתוועדות י"ט כסלו

כ- 200 איש השתתפו בהתוועדות י"ט כסלו, הרב עומר הלוי שליט"א ריתק את המשתתפים עד השעות הקטנות של הלילה.

קרא עוד